Golfový bag na nošení TaylorMade Qi35 Tour
  • Nové

Golfový bag na nošení TaylorMade Qi35 Tour

Kód: GO-38180

12 990 Kč
S DPH

Golfový bag na nošení TaylorMade Qi35 Tour je vybaven 4 dílným organizérem na golfové hole poskytující dostatečný prostor pro všechny hole, které na hřišti budete potřebovat, a zároveň ulehčuje organizaci holí. 

BAREVNÉ PROVEDENÍ INSPIROVANÉ ZNAČKOU Qi35: TaylorMade se může pochlubit úžasným barevným provedením inspirovaným Qi35, pečlivě zpracovaným prémiovým designem, který klade důraz na pohodlí díky efektivním úložným řešením a specializovaným kapsám.

Bag obsahuje 5 prostorných kapes, do kterých můžete schovat golfové oblečení, golfové míčky a týčka, příslušenství a cennosti. EVA vycpávka na boku a Air-Mesh popruhy přes ramena poskytují při nošení komfort a jednotné rozložení váhy bagu.

Barva
Typ bagu
Počet
Dodání 4-6 dnů.

Mimo jiné na bagu najdete také držák na ručníkdeštník a kryt proti dešti, abyste mohli golf hrát za jakéhokoli počasí.

  • 4 dílný oragnizér na golfové hole
  • 5 kapes
    • 1x kapsa na golfové oblečení
    • 1x kapsa na cennosti (fleece) - voděodolná
    • 1x thermo kapsa na pití
    • 2x kapsa na příslušenství
  • ergonomické madlo pro snadnou manipulaci
  • kryt proti dešti
  • džák na ručník a deštník
  • vhodný také na golfový vozík

Váha: 2.4 Kg

8 dalších produktů ve stejné kategorii: